Наш Прапор! Гордість, коли піднімається найдорожчий синьо-жовтий стяг!

Дата: 23.08.2019 12:57

День Прапора – це свято, встановлене в Україні на державному рівні для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки Незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів.

На території Вилківської міської ради, біля флагштоку з нагоди державного свята відбулось урочисте підняття Державного Прапора України.

З урочистою промовою до всіх присутніх звернувся Вилківський міський голова Микола Дзядзін.

Право підняти Державний прапор України було надано кращим військовослужбовцям відділу прикордонної служби «Вилкове».

Наш Прапор став оберегом, окропленим кров'ю воїнів, що загинули за Батьківщину. Він - свідчення незламності бойового духу українських військовослужбовців. Присутні вшанували пам’ять усіх патріотів України, які віддали свої життя заради щасливого майбутнього, за усіх, хто продовжує боротьбу..

Прапор України – кольору  осіннього степу та блакитного неба є символом мужності, гордості, надійною опорою і святинею для наших солдат, для народу суверенної Держави.

Більш фотографій у фотоальбомі