Серпнева конференція

Дата: 30.08.2019 14:09

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

29 серпня, напередодні нового навчального року, на базі  Вилківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1  відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Вилківської міської ради. Школа гостинно прийняла нас теплою, дружньою атмосферою. Приємними танцювально-співочими подарунками та щирими посмішками учні  Вилківського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1 та Вилківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів» зробили цей літній день по-справжньому яскравим та незабутнім і додали щасливих нот у життя всіх, хто взяв участь у конференції.

Цьогоріч конференція відбувалася в новому форматі. Одночасно проходило пленарне засідання та  творчі майстерні

Майстерні працювали за такими темами:

– «Як зацікавити учнів вчитися»;

– «Як навчити дітей краси»;

– «Виховання свідомих громадян України на уроках суспільно-гуманітарного циклу»;

– «Як зробити науку цікавою»;

– «Виховна робота по-новоу»;

– «Використання електронних освітніх ресурсів в процесі викладання математики і інформатики»;

– «Компетентний учитель Нової української школи»;

– «Я + ТИ = МИ»;

– «90 хвилин в Новій українській школі»;

– «My dream is to speak English» (научите меня говорить);

– тренінг «Емоційне  вигорання»;

У роботі конференції взяли участь:  Шовкун Василь Миколайович –перший заступник міського голови Вилківської міської ради, Рогачко Зоя Михайлівна - секретар Вилківської міської ради, Тихонова Надія Михайлівна- секретар виконавчого комітету Вилківської міської ради, депутати:  Швидченко Людмила Владиславівна та Тихонов Володимир Прокопович,  директори шкіл, завідуючі дошкільними навчальними закладами та керівники позашкільних навчальних закладів.

Перед початком пленарної частини конференції щирими оплесками та квітами присутні вітали  молодих спеціалістів, які цього року поповнили ряди педагогів Вилківської міської ради та педагогів, що присвятили життя школі та вийшли на заслужений відпочинок.

Пленарна частина розпочалася розширеною доповіддю начальника відділу освіти   Тетяни Маляренко яка проаналізувала результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів громади щодо надання якісних освітніх послуг, зосередила увагу присутніх  на пріоритетних завданнях розвитку освітньої галузі на 2019/2020 навчальний рік та привітала усіх педагогів з початком нового навчального року.

Підсумовуючи  свій виступ вона  подякувала за співпрацю  всім хто долучився до підготовки закладів освіти до нового навчального року, побажала  присутнім злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці, щоб кожен день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.

Опісля, в урочистій атмосфері відбулося нагородження директорів грамотами відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вилківської міської ради та подарунками для навчальних закладів.А  кращі педагоги громади,  отримали грамоти за сумлінну працю, високу педагогічну майстерність, творчий пошук та найкращу підготовку закладів освіти  до нового навчального року.

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Зі святом Вас!