Привітання з днем Знань

Дата: 30.08.2019 16:01

Дорогі освітяни Вилківської міської ради!

Кожний навчальний рік є новим етапом як у справі розбудови національної освіти, так і у професійній долі кожного вчителя.

Свято знань – усенародне. І кожному з нас повинно бути небайдуже: матиме чи не матиме Україна достойне майбутнє, паростки якого з’являються саме в закладах освіти. Адже без освіти й освіченості не бути нашій Україні цивілізованою, не стати в один ряд з високорозвиненими державами у світовій спільноті.

Сьогодні у Вилківській міській раді розпочнуть навчальний рік 5 закладів загальної середньої освіти, 5 дошкільних закладів, 2 позашкільних заклади. Тож  слова вдячності всім, хто впродовж  літа надавав посильну допомогу в їх ремонті.

127 першокласників нашої громади сядуть за парти Нової української школи.

Шановні освітяни!

Вже більше року ми разом із вами  створюємо освітню систему нашої громади.

Я пишаюся всіма. Ви завжди в авангарді, ви сміливі  і прогресивні, на вас можна покластися і бути впевненою в результаті. Ви – лідери практично в усьому.

Так, це важкий шлях – нам доводилося і святкувати перемоги і шкодувати через невдачі. Але ми самі обрали цю дорогу заради наших дітей. Їхній майбутній успіх та щастя у житті – ось наша нагорода, яку неможливо переоцінити.

Ми – освітяни, тому наш розум завжди має бути гострим, очі відкритими, а серце співчутливим,

Дякую всім педагогам за щоденну наполегливу працю, за бездоганне виконання відповідальної місії – виховання підростаючого покоління.    Хай материнським теплом огорне наших дітей рідна школа, а педагоги впевнено ведуть своїх вихованців у прекрасну Країну знань.

Плідного всім навчального року, творчих злетів та нових досягнень на освітянській ниві, людського безмежного щастя, миру та добра.

Зі святом, із Днем знань!

З повагою,

Начальник відділу освіти,