Привітання з Днем дошкілля

Дата: 26.09.2019 15:56

Вітаємо усіх працівників дошкільних закладів – вихователів, нянь, музичних керівників, кухарів, медичних сестер з професійним святом.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.
Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються досвідчені вихователі, а годують невтомні руки нянь.
Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами Вилківської міської громади.
Упевнені, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя!
Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця хочу побажати також міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань.

З повагою,

Відділ освіти, молоді та спорту,

культури, туризму  Вилківської міської ради