Вітання Вилківського міського голови з Днем працівників освіти!

Дата: 04.10.2019 16:56

Шановні освітяни!  Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті . Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну заможною і авторитетною державою.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Ми віримо у ваш талант, творчий неспокій і зі свого боку зробимо все можливе, щоб поліпшувались умови праці педагогів і навчання учнів, бо збудувати сильну державу можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих  громадян.

Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму.

Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага.

Миру і злагоди усім вашим родинам.

З повагою, міський голова Микола ДЗЯДЗІН