УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 25.10.2019 15:41

29 жовтня 2019 року об 11:00 годині в приміщенні сесійної зали Вилківської міської ради відбудеться семінар для представників багатоповерхових будинків з Проекту «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження енергоефективних рішень».

Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові  об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприятиме зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Мета заходу:

Інформування мешканців про можливості  управління багатоквартирними будинками та здійснення заходів з енергоефективності.

Запрошуються власники квартир  багатоповерхових будинків, які прагнуть поліпшити умови проживання та здійснити своє право зі спільного користування, утримання та управління своїм будинком.

Виконавчий комітет Вилківської міської ради