КП "Одеський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" Умови кредитування "Житло в кредит"

Дата: 18.11.2019 12:15

ВАША МРІЯ – ВЛАСНИЙ СУЧАСНИЙ ДІМ, ГОСПОДАРСТВО? МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ ЇЇ РЕАЛІЗУВАТИ!

Будь ласка, ознайомтесь з Правилами надання довгострокових кредитів

індивідуальним забудовникам житла на селі,

затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 1998 р. № 1597 зі змінами та доповненнями

• Необхідно знати!

Право отримання державного пільгового кредиту з відсотковою ставкою 3 % річнихкористуютьсятільки  громадяни України, які постійно проживають та постійно працюють у сільській місцевості,а саме:

• В соціальній сфері села ( навчальні заклади,заклади культури  та охорони здоров’я  та інші розташованих у межах району)
  • В органах місцевого самоврядування;
  • На підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства;
  • На підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу;
  • Та  інші  версти сільського  населення :

- сільські пенсіонери - тільки на  газифікацію   житлових будинків в межах району;

- приватні підприємці і громадяни, яки мають особисте підсобне  господарство тавиробляють сільськогосподарську продукцію.

- учасники  АТО і члени їх сімей  .

• Кредит надаєтьсяна:

- будівництвота завершення будівництва житлових будинківз надвірними підсобними приміщеннями;

-придбання та реконструкцію  житлових будинків ;

- газифікацію житлових будинків та  спорудження інженерних мереж ( газорозподільних пунктів, водонапірних башт, насосних станцій,вуличних газопроводів і водогонів,мереж електроосвітлення,доріг та тротуарів,телефонізації);

З місцевих бюджетів :

- придбанняобладнання для виробництва міні цехів молочної продукції,виготовлення круп та комбікормів, переробки м’ясної та молочної продукції ;

-  будівництво тваринницьких приміщень.

За  умовами:

-постійного проживання або переселення на постійне місце проживання у сільську місцевість;

- підтвердження своєї платоспроможності.

• Надання кредиту не поширюється на громадян України, які отримали позики  на будівництво  житлових будинків у  тому числі банківські кредити..
  • У першочерговому порядку кредит надається

індивідуальним забудовникам для будівництва або завершення раніше розпочатого будівництва і реконструкцію житлових будинків та багатодітним сім’ям ,учасникам АТО,вчителям та лікарям.

• Перелік індивідуальних забудовників,

яким буде надаватися  кредит, визначаються фондами на підставі відповідних списків,затверджених органами місцевого самоврядування  та на умовах фактичних надходжень кредитних коштів на рахунки Фонду у органах Державного казначейства.

• Надання кредиту здійснюється  у сумі , вказаної у кредитній угоді, що укладається після підтвердження  права забудовником на його одержання та не може перевищувати :

- до 100 тис.грн. для завершення будівництва ,придбання  та реконструкції житлових  будинків з державного бюджету  та 50,00 тис.грн.  з місцевого бюджету ;

- до  200,0 тис.грн для спорудження нового житла з державного бюджету  та  100,00 тис.грн . з місцевого бюджету  .

- до 50 000,0 грн.  на газифікацію житлових будинків  та прокладення інженерних мереж,будівництво  тваринницьких приміщень та придбання обладнання, сільськогосподарської техніки

• Термін кредиту :

-  до  20 років  ;

- до 30 років - молодим сім’ям (подружжя,в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати/батько )віком до 35 років.

-  до 10 років  - для газифікації та прокладення інженерних мереж , будівництво  тваринницьких приміщень та придбання обладнання, сільськогосподарської техніки

• Фінансування кредиту здійснюється виключено у

безготівковій  формігрошовими коштами або матеріальними ресурсами, необхідними для житлового будівництва залежно від умов кредитної угоди.

• Процентна ставка :

-3 %  -  для усіх мешканців області ,які відповідають умовам кредитування ;

-     0   %  -    Позичальник, який  має  трьох і більше неповнолітніх дітей( у тому числі ,які знаходяться під піклуванням/опікою  або усиновлених) ,

а також учасники АТО та члени їх сімей на період проведення особливого періоду.

• Погашення кредиту проводиться  грошовими коштами до 1 квітня,до 1 липня ,до 1 вересня , до 30 листопада  поточного року.
  • Погашення відсотків за користування кредитом проводиться грошовим коштами щомісячно до 25 числа
  • Пам’ятайте !

У разі невиконання позичальником умов кредитної угоди фонд відповідно до законодавства здійснює заходи щодо стягнення заборгованості та інші дії, передбачені умовами кредитної угоди.

Якщо позичальником надані недостовірні дані для отримання кредиту, до нього будуть застосовуватися санкції відповідно до чинного законодавства України.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС! БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ!

65107, м. Одеса, вул. Канатна 83, к. 1003

Тел. (048) 7250165, тел. /факс (048) 7252122