Відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг

Дата: 04.12.2019 14:56

4 грудня у Вилківській  ОТГ Одеської області відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг, а також два віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП у селі Десантне та селі Мирне. Ці три точки доступу до якісних адмінпослуг забезпечать кожного мешканця Виклівської ОТГ доступом до необхідних послуг.  147 послуг в основному офісі ЦНАП та 69 на ВРМ. Цей чудовий результат став можливим завдяки активності громади, а також підтримки держави і міжнародних партнерів. Важливо наголосити, що приміщення ЦНАП є доступним для всіх мешканців, включно з людьми з інвалідністю та батьків з дитячими візочками. Тепер кожен мешканець відчує зміни завітавши до оновленого ЦНАП, отримає якісні послуги і натхнення на подальші зміни та покращення життя міста та країни. Всі працівники пройшли тренінги з підвищення кваліфікації, спеціально розроблені українськими, шведськими та естонськими експертами Програми «U-LEAD з Європою». Однією з цілей Програми «U-LEAD з Європою» є покращення якості надання адміністративних послуг у громадах та містах України через створення та модернізації належних ЦНАП.