В Вилківській дитячій музичній школі пройшла інформаційно – просвітницька година щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чернобильскій АЕС.

Дата: 13.12.2019 15:07

В  Вилківській дитячій музичній школі пройшла інформаційно – просвітницька година щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чернобильскій АЕС. «Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС завжди будуть для нас символом громадського подвигу та самопожертви, які заслужили вдячність мільйонів наших співгромадян. Під час страшного лиха вони добровільно зголосилися прийти на допомогу в умовах невідомої на той час небезпеки. Це коштувало їм подірваного здоров’я, а багато кому і життя. Їх мужні дії допомогли значно зменшити негативні наслідки катастрофи для України та світу.»