На території Вилківської міської ради особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування отримали власне житло

Дата: 18.12.2019 16:21

Придбання двох однокімнатних квартир особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування на території Вилківської міської ради стало можливим завдяки прийняття постанови Кабінету Міністрів України  від 26.06.2019 року № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 15 листопада 2017 року № 877 Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» та прийняття рішення Одеською обласною державною адміністрацією щодо розподілу коштів субвенції між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами ОТГ.

18 грудня 2019 року в приміщенні виконавчого комітету Вилківської міської ради на початку  пленарного засідання двадцять сьомої чергової сесії Вилківської міської ради  міський голова Микола Дзядзін привітав  Сіроткіну Надію та Єрського Івана  з отриманням власного житла.

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                        Ю.М. Галкіна