У Вилкове привітали з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» Бойченко Олену Павлівну

Дата: 18.12.2019 16:55

18 грудня 2019 року в приміщенні зали засідань міської ради, на початку  пленарного засідання двадцять сьомої чергової сесії Вилківської міської ради,  відбулося вручення міським головою Миколою Дзядзіним посвідчення, нагрудного знаку матері-героїні та привітання квітами Бойченко Олени Павлівни, якій нещодавно присвоєно це почесне звання та відзначено на державному рівні за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Матір-героїня прийшла на свято у супроводі дітей та онуків, які виявили бажання розділити з нею цю хвилюючу мить отримання державної нагороди.

Дуже зворушливо було спостерігати за тим, як діти разом із внуками вибігли привітати героїню із заслуженою нагородою.