« З КНИГОЮ ПО ЖИТТЮ»

Дата: 17.01.2020 14:31

Как велико твоё предназначенье

С древнейших лет и до скончанья века!

Собранье мыслей ты и знания свеченье,

Хранительница книг - Библиотека!

Сховищем мудрості людства завжди були бібліотекиУ наш час важко уявити місто, містечко і, навіть, село без бібліотеки. Сюди приходять люди щоб розширити свій кругозір, почитати наукову літературу  та просто відпочити душею від повсякденного життя.

15 січня цього року у Публічній бібліотеці Вилківської міської ради було проведено захід для найактивніших читачів нашого міста під гаслом «З книгою по життю». Учасники заходу були не тільки слухачами, а й активними учасниками бесід, обговорень та вікторин, підготовлених працівниками бібліотеки. Грамоти від Вилківської міської ради отримали кращі читачі 2019 року. За підсумками проведеного моніторингу - це  Птіцин Василій Ілліч та Єфімова Любов Іванівна. Вітаємо всіх читачів зі святами та чекаємо у цьому році у всіх бібліотеках нашої громади.

В.о.начальника відділу

культури та туризму                                  Наталя Ізотова