День пам’яті героїв Крут.

Дата: 30.01.2020 17:38

29 січня 2020 року виповнюється 102 роки з дня героїчного подвигу, здійсненого трьома сотнями студентів, який увійшов у історію України як Бій під Крутами. Героїзм молодих українців довгі роки служить прикладом для багатьох поколінь. На державному рівні цей день почали відзначати з 2003 року. Щорічне вшанування пам'яті Герої Крут закріплено у Постанові ВРУ від 16 травня 2013 року « Про відзначення подвигу героїв бою під Крутами».

З нагоди відзначення Дня пам’яті героїв Крут, з метою виховання патріотизму, національної свідомості та розширення знань про визначні події в історії нашої держави в закладах відділу культури та туризму Вилківської міської ради було проведено заходи.

У  Публічній бібліотеці  оформлено книжкову виставку «Жертовний хрест під Крутами стоїть»

В с.Мирному  - бібліотекарем спільно з ЗЗСО І-ІІІст проведено захід у формі усного журналу «Подвиг під Крутами» для учнів 9-11 класів. Крім того у самій бібліотеці оформлено виставку «Крути: і сум, і біль, і вічна слава».

Працівники Десантненського сільського Будинку культури провели  літературну годину "Їх було 300". Бесіда про героїчний подвиг Героїв Крут у молодших та старших классах  зацікавив дітей.

У селі Новомиколаєвка оформлана книжкова інформаційна виставка.

В.о.начальника відділу

Культури та туризму                               Наталя ІЗОТОВА