"Давайте, хлопці, згадаємо Афган!"

Дата: 18.02.2020 11:42

14 лютого 2020 року в Десантненському сільському Будинку культури  був  проведений вечір -зустріч з воїнами-інтернаціоналістами на тему: "Давайте, хлопці,  згадаємо Афган!"  На зустрічі були присутні учні школи, мешканці села та, звісно ж, самі учасники бойових дій на території  інших держав. Під час заходу воїни ділилися своїми спогадами про участь у  війні з Афганістаном;  для них був проведений концерт та вручені подарунки. Хвилиною мовчання учасники заходу  вшанували  пам'ять загиблих воїнів в Афганістані та на сході України. Ковтуненко Володимир Андрійович та Мишелов Іван Семенович подякували організаторам вечора та присутніх у залі за приділену їм увагу. А ми, в свою чергу, дякуємо їм за мир на нашій землі!

в.о.начальника відділу

культури та туризму                                   Наталя ІЗОТОВА