Все добро яке ви робите повертається до вас!

Дата: 10.03.2020 08:12

Виконавчий комітет Вилківської міської ради щиро дякує всім небайдужим мешканцям  м. Вилкове, с. Мирне та с. Десантне, а також, колективам дитячих садочків, закладів освіти та культури, виконавчого комітету Вилківської міської ради, депутатам Вилківської міської ради, які  проявили добро та милосердя до людей похилого віку та долучились до акції  «Старість в радість».

В рамках акції проводився збір продуктів харчування, одягу, предметів першої необхідності людям похилого віку, які соціально незахищені та потребують нашої з вами допомоги.

Акція завершена, але старі люди поруч з нами чекають від нас допомоги кожен день.

Памятайте, все добро яке ви робите повертається до вас!

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                        Юлія Галкіна