Профілактика захворювання коронавірусом включає в себе регулярне миття рук, використання антисептика і носіння маски.

Дата: 27.03.2020 14:55

25 березня Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

За даними Міністерства охорони здоров’я, у зоні ризику зараження коронавірусом − люди від 60 років, а в зоні найбільшого ризику − літні люди віком від 80 років.

Виконавчий комітет Вилківської міської ради запрошує до співпраці громадські організації, активних і небайдужих людей Вилківської ОТГ, які можуть на волонтерських засадах надавати допомогу в пошитті захисних масок для обличчя для осіб похилого віку нашої громади, у зв’язку з відсутністю даного товару у продажі.

За більш детальною інформацією звертатися до начальника відділу праці та соціального захисту населення за т.0964560134(Юлія Михайлівна).

Начальник відділу праці та соціального захисту населення

Юлія Галкіна