Повідомлення від штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Дата: 04.04.2020 12:46

До уваги мешканців Вилківської ОТГ!

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вилківської міської ради повідомляє, що станом на 04 квітня 2020 року на території Вилківської міської ради (м. Вилкове, с. Десантне, с. Новомиколаївка, с. Мирне) не підтверджено  жодного випадку гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Нові правила, затверджені Кабміном, вступають в дію з 6 квітня.

Список обмежень опублікував Денис Шмигаль.

Обгрунтовуючи необхідність посилення заходів, він зазначив, що кількість хворих в Україні стає дедалі більше.

Так, згідно з новими правилами карантину в Україні заборонено:

• з 6 квітня - перебування в громадських місцях без респіратора або захисної маски (може бути саморобної);
  • з 6 квітня - переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності і супроводу осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновителями, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини ;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності;
  • відвідування спортивних і дитячих майданчиків і проведення всіх масових заходів (крім винятків);
  • перебувати на вулицях без документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або її спеціальний статус, і самовільно залишати місця обсервації (ізоляції).

Разом з тим, міністр МОЗ підкреслив, що попереду - важкі тижні. Тому карантин стане жорсткішим заради безпеки громадян.

Максим Степанов закликав українців залишатися вдома.

"Важкі тижні попереду. Але я впевнений, що згуртувавшись український народ переможе будь-яку напасть, в тому числі і коронавірус. Тільки разом ми можемо зменшити руйнівні наслідки пандемії. І останнє: Шановні українці, заради вашої ж безпеки ми посилили карантинні заходи. Залишайтеся вдома. карантин - це не канікули. це війна з невидимим ворогом, і ви - перша лінія захисту ", - написав Максим Степанов.

Наостанок нагадаємо, що в умовах карантину слід дотримуватися рекомендацій фахівців, щоб убезпечити себе і близьких від зараження небезпечним вірусом.

Наприклад, слід ретельно і регулярно мити руки, носити захисні маски, не залишати будинок без особливої потреби, не відвідувати громадські місця і уважно стежити за станом свого здоров'я.