Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вилківської міської ради!

Дата: 13.04.2020 14:30

До уваги мешканців Вилківської ОТГ!

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вилківської міської ради повідомляє, що станом на 13 квітня 2020 року на території Вилківської міської ради (м. Вилкове, с. Десантне, с. Новомиколаївка, с. Мирне) не виявлено жодного випадку  гострої  респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Шановні мешканці громади!

В країні склалася небезпечна ситуація з поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19).

Сповільнити поширення коронавірусу  ми можемо лише разом, тому нагадуємо головні правила :

· Залишайтеся вдома.

· Регулярно мийте руки з милом.

· Уникайте контактів.

· Надівайте захисну маску, коли виходите на вулицю.

· Не виводьте дітей на дитячі майданчики.

· Тримайте дистанцію (на вулиці, в магазині, на ринку) Життя та здоров’я  найголовніші цінності кожного.