Найбільш вразлива категорія жителів Вилківської ОТГ отримає продуктові пакети

Дата: 14.04.2020 11:13

Одинокі особи та особи, які одиноко проживають, серед громадян віком понад 80 років, громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які потребують догляду та мешкають на території Вилківської міської ради отримають допомогу у вигляді продуктових наборів.

Таку ініціативу запровадила Національна мережа продуктових магазинів «АТБ-Маркет» спільно з Міністерство соціальної політики України з метою забезпечення соціального захисту населення у зв'язку з коронавірусною інфекцією COVID-19.

У продуктовому наборі продукти і товари першої необхідності: крупи (рис, пшенична каша), макарони, цукор, сіль, рослинне масло, печиво, чай, туалетний папір.

Також, літні люди отримають захисні маски для обличчя та пам’ятку  про коронавірус.

Дякуємо всім, хто був причетний до даної акції починаючи з Мінсоцполітики, депутатам Вилківської міської ради: Себелєву А.П., Вязовському В.І., Швидченко Л.В., Делікатній Л.Ф., Жигарєвій О.І., Дубинцю О.Д., Марченко О.М., Тихонову В.П. та всім небайдужим людям.

Бажаємо всім міцного здоровя!

Начальник відділу праці та соціального захисту населення

Юлія Галкіна