Поминальні дні перенесено на Троїцьку батьківську поминальну суботу

Дата: 22.04.2020 12:16

УВАГА!

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

Поминальні дні, згідно Рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 09 квітня 2020 року, перенесено на Троїцьку батьківську поминальну суботу, яка відбудеться 6 червня 2020 року,.

У зв’язку з небезпекою розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2   серед населення міста Вилкове, села Десантне, села Новомиколаївка, села Мирне  та з метою уникнення масового скупчення людей, Вилківська міська рада просить громадян утриматись від відвідування кладовищ у період карантину, крім здійснення обрядів поховань з дотриманням заходів безпеки.

26 квітня 2020 року поминальні богослужіння на Вилківському кладовищі Свято-Миколаївською Цервою проводитись не будуть.