Долучайтесь до справи милосердя

Дата: 30.04.2020 09:12

Товариство Червоного Хреста – незалежна й нейтральна організація, яка надає допомогу всім, хто опинився у скруті. Ця організація є громадською, тобто не отримує коштів із бюджету. Основним джерелом надходжень є членські внески та благодійні пожертви від простих громадян, підприємств та організацій.

Одним із важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже 100 років поспіль – це сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та численні благодійні проекти Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України» та «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні».

З 14 вересня 2017 року була схвалена нова концепція членства на засіданні Президії Правління Товариства.

Які є види членства?
? І Н Д И В І Д У А Л Ь Н Е:
?пільгове (особи до 14 років та бенефіціари) з членським внеском у
50 грн/рік;
? звичайне, з членським внеском у 200 грн/рік;
?привілейоване, з членським внеском у 500 грн/рік;
?почесне – розмір внеску один з вище представлених, набуття статусу за умовами Статуту Товариства;

Ведеться суворий облік членських квитків та сертифікатів членів Товариства Червоного Хреста України відповідно до затвердженої форми (штрих-код, індивідуальний номер).

Що це дає?
?Престиж в інших країнах світу;
?Можливість долучення до Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця;
? Можливість проявити громадську позицію;
? Можливість підтримати Товариство Червоного Хреста України;
? Благодійні пожертви на забезпечення вразливих верств населення необхідною гуманітарною допомогою;
? На забезпечення й розвиток організації (утримання офісу, тощо);
? Брати участь у розіграші призів для членів Товариства;
? Бонусна система – можливість користуватися спеціальними пропозиціями Товариства;
? Можливість підписання Меморандуму про взаєморозуміння (для юридичних осіб);
? Брати участь у зібраннях первинної організації;
?Брати участь у гуманітарних, благодійних, милосердних акціях;
?Звертатися з заявою/пропозицією до будь-якого керівного органу Товариства.

Тож поспішайте робити добро, бо життя, ніби бумеранг: усе зроблене вами повернеться у стократ. Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна допомога.

Товариство Червоного Хреста звертається до різних установ, організацій, підприємств та громадян із проханням долучитися до справи милосердя та стати членом Червоного Хреста.

Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!

За більш детальною інформацією звертатися до відділу праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вилківської міської ради.

Завантажити документ