ПОКИ МИ ПАМ’ЯТАЄМО - МИ ЖИВЕМО!

Дата: 07.05.2020 16:37

Цієї суботи, 9 травня, ми мали б з великою пошаною святкувати 75-у річницю Перемоги над нацискою Германією у Великій Вітчизняній війні. Однак з-за карантину в Україні масові заходи заборонено. Тому кожен з нас має в будь-який спосіб подякувати тим ветеранам, хто ще залишився в живих, та тим, кого з нами вже немає!  Ми пам’ятаємо їх великий подвиг і низько вклоняємось їм до землі за їхню мужність!

Відділ культури та туризму Вилківськоі міської ради пропонує вшанувати пам`ять героїв навіть в умовах карантину, згадуючи заходи закладів культури минулих років!

Шануймо пам`ять тих, завдяки кому ми перемогли ворога! Поки ми пам’ятаємо - ми живемо!!!