Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вилківської міської ради!

Дата: 08.05.2020 13:52

До уваги мешканців Вилківської ОТГ!

Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території Вилківської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  повідомляє, що станом на 08 травня 2020 року  на території Вилківської ОТГ (місто Вилкове, село Десантне, село Новомиколаївка, село Мирне) ситуація з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 залишається  стабільною та контрольованою.

Кількість осіб з позитивним тестом на  коронавірусну інфекцію COVID-19 - це одна особа в місті Вилкове, яка одужала.

Звернень громадян до лікарів сімейної медицини з симптомами гострої респіраторної хвороби COVID-19 станом на 08 травня 2020 року не надходило.

Залишайтесь вдома!

Бережіть себе та Ваших близьких!