Запитуйте – Відповідаємо

Дата: 15.05.2020 13:49

Запитуйте – Відповідаємо

Запитання:

Чинним законодавством передбачено призначення на всіх членів сім'ї, які мають право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, однієї спільної пенсії.

Одноразова грошова допомога у сумі 1 000 гривень встановлюється до призначеної пенсії у зв'язку з втратою годувальника, розмір якої на всіх членів сім'ї не перевищує 5 000 гривень, чи на кожного непрацездатного члена сім'ї?

Відповідь:

Одноразова грошова допомога  встановлюється до пенсії у зв'язку з втратою годувальника, розмір якої на всіх членів сім'ї не перевищує 5 000 гривень. У разі, якщо пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначена на двох або більше членів сім'ї,  одноразова грошова допомога у розмірі 1 000 гривень ділиться на всіх пропорційно.

Заступник начальника  відділу з питань                                                 Н. МОРГУНОВА

виплати пенсій №10 - управління

з питань виплати пенсій Головного