З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дата: 01.06.2020 14:26

1 червня у всьому світі відзначають як Міжнародний день захисту дітей. Діти найбільш вразливі у суспільстві, тому іх інтереси та права часто порушуються. Саме тому в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок було засновано день, присвячений захисту дітей, захисту  їх прав та інтересів. Зазвичай в цей день по всьому світу проходять фестивалі, концерти, флешмоби, присвячені дітям. Та в умовах карантину, сьогодні  ми не можемо святкувати як завжди.

Тому в цей чудовий день відділ культури та туризму Вилківської міської ради вітає всіх маленьких жителів нашої громади з Днем захисту дітей. Бажаємо всім міцного здоров’я, щасливих усмішок та любові найрідніших людей.

Всміхається сонце привітно й ласкаво,
Цей день на планеті хай щастям сія.
Час радісно лине, змістовно й цікаво
Добробутом повниться кожна сім'я
Хай війни стихають від сміху дитини,
Душа очищається, серце співа,
А розум підносить крізь будні людину,
Порядність всю землю нехай обійма!