Отримання пенсії через банківські установи

Дата: 13.07.2020 14:39
Кількість переглядів: 63

Відповідно до чинного законодавства виплата пенсій може проводитися об’єктами поштового зв’язку або банківськими установами. Громадяни самостійно обирають спосіб одержування пенсії.

Отримання пенсії через банківські установи має ряд переваг для пенсіонерів, а саме:

• відкривши пенсійний рахунок, можна одержувати пенсію через мережу банкоматів або в будь якому відділенні уповноваженому банку на всій території України
  • з поточного пенсійного рахунку можна зняти як усю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нарахує відповідні відсотки:
  • за допомогою банківської платіжної карти можна сплатити за комунальні послуги, купити ліки в аптеках та розрахуватися за товари в магазинах
  • у разі виїзду на лікування або відпочинок не виникає необхідність брати з собою значну суму коштів готівкою.

Головний спеціаліст відділу

з питань виплати пенсій № 10

Кілійський підрозділ                                                                      Олена ФЕДОСЄЄВА