Вітаємо нашу громаду із здобуттям перемоги в конкурсі мікропроектів зі створення/удосконалення соціальних послуг!!!!!

Дата: 22.07.2020 16:26

Угодою про грант №8367 від 27 вересня 2018 року Японський фонд соціального розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку надав Урядові України грант на впровадження проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Метою проекту є надання підтримки 30 об’єднаним територіальним громадам Одеської та Тернопільської областей для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшення охоплення послугами вразливих груп населення( літніх людей, інвалідів, сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах), а 10 -ти з зазначених ОТГ -надання за результатами конкурсу грантів для реалізації мікропроектів зі створення/удосконалення соціальних послуг.

Для участі у конкурсі на отримання гранту, оголошеного УФСІ 20.03.2020, надійшли мікропроектні пропозиції від 22 ОТГ.

За результатами конкурсу, який було  проведено в два етапи, рішенням Комітету з відбору мікропроектних пропозицій при Мінсоцполітики на своєму засіданні 07.07.2020 року було затверджено 10 найвище оцінених мікропроектних пропозицій об’єднаних територіальних громад, які фінансуватимуться за рахунок коштів гранту TFOA8367 в сумі 140 тис. дол. США у межах проекту «Надання соціальних послуг в громаді».

Вилківська об’єднана територіальна громада- в десятці громад – переможців!

21.07.2020 року підписана мікропроектна угода між УФСІ та ОТГ.

Вітаємо з перемогою нашу громаду та колег - переможців! Стартуємо із підписанням угод та початком реалізації проектів!!!

Начальник відділу праці та

соціального захисту населення                                                            Галкіна Ю.М.