ВДЯЧНІСТЬ НАДИХАЄ!

Дата: 06.08.2020 14:28

Тетяна Григорівна Домашова – особа передпенсійного віку, мешкає у селі Мирному Кілійського району. Колись працювала в СВК «Дружба». А останнім часом здійснювала підприємницьку діяльність у сфері роздрібної торгівлі. Після закриття власної справи у зв’язку з нерентабельністю звернулася до Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості у місті Вилковому з питання сприяння у пошуку роботи. Підходящої роботи за місцем проживання на час звернення не було, тому вона отримала статус безробітної.

Кожного разу, відвідуючи філію, вона отримувала кваліфіковані послуги і відчувала, що тут їй бажають щиро допомогти. Лист, який відправила до редакції районної газети «Наше время» Тетяна Григорівна, став приємною несподіванкою для фахівців відділу сприяння зайнятості Кілійської філії, які працюють у місті Вилковому, тому що вони вважають, що нічого особливого вони не робили, а просто намагаються якісно працювати іі підходити індивідуально до кожного клієнта.