Пропонуємо всім охочим взяти участь у конкурсі

Дата: 06.08.2020 16:38

Центр спільних дій приймає роботи на Всеукраїнський конкурс плакатів “Твоя влада. Знай своє місце”

Центр спільних дій продовжує прийом робіт на Всеукраїнський конкурс плакатів “Твоя влада. Знай своє місце” до 16 серпня.

Уже восени в  Україні скоро розпочнеться чергова виборча кампанія. Ми оберемо нову владу на місцях і визначимо, як будуть жити українські міста та села наступні 5 років. Адже представники органів місцевого самоврядування ухвалюватимуть конкретні рішення, які впливатимуть на життя кожного із нас. Але нести відповідальність за ухвалення цих рішення та ефективність системи місцевого самоврядування в першу чергу будемо ми, мешканці громад, які обрали владу.

Ми пропонуємо всім охочим взяти участь у конкурсі плакатів та відповісти на питання:

• Де моє місце у системі місцевого самоврядування?
  • Як виглядає дієва взаємодія “влада-громада”?
  • Контролювати чи довіряти?
  • Участь у прийнятті рішень: одноразово чи постійно?
  • Місцева влада: близько чи далеко?

Переможців визначатимуть у трьох номінаціях: найкраще гасло, найкраще художнє виконання та приз глядацьких симпатій.

Роботи конкурсантів оцінюватимуть: Олег Рибачук, голова і співзасновник Центру спільних дій; Нікіта Тітов, художник, плакатист;  Романа Романишин і Андрій Лесів, ілюстратори, засновники творчої студії “Аґрафка”;  Масі Найєм, адвокат, співвласник юридичної компанії "Міллер"; Ірина Озимок, засновниця Міжнародного саміту мерів, керівник Програми місцевого економічного розвитку WNISEF; Сергій Нікітенко, журналіст, активіст; Роланд Ковач, Роланд Ковач, Директор Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”

Роботи на конкурс прийматимуть до 16 серпня.

Найкращі плакати будуть експоновані у Києві, а також в інших містах України.

Детальніше про конкурс: https://centreua.org/pro-konkurs

Партнери та медіапартнери: Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, ІЗОЛЯЦІЯ, Gambino Coffee, Місто Змістів, Miller

UA: Українське радіо, UA: Радіо Культура, ArtHuss

Контактна особа: Катерина Чамлай: kchamlai@centreua.org, (+38093 220 53 19)