Погода 19 березня

Дата: 18.03.2018 16:57

Фото без описуПогода 19 березня буде сніжною і морозною - від весни на вихідні залишилося хіба що назва.

Крім того, буде лютувати поривчастий вітер, який відчутно знизить температуру. Про     це написала синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в Facebook.
За її словами, Україна вже місяць атакують циклони з півдня Європи. І що цікаво - південні  циклони, як правило, ходять "серіями".
"Північ торкнеться дуже обережно або просто обійде. А ось на Заході, Півдні України, а   потім протягом дня через Центр Сходом - опади переважно у вигляді снігу, південніше - з дощем. Північно-східний вітер залишиться поривчастим, сильним", - зазначила Діденко.
У південних областях України дощ з мокрим снігом, температура вночі -1 ...- 4 °, вдень близько -1 ... + 1 °. Вітер південно-західний 7-12 м/с.