Проведення еко-толоки на річці Дунай

Дата: 17.09.2020 15:23

Шановні мешканці міста Вилкове!

19 вересня 2020 року з нагоди Міжнародного дня чистих берегів,  Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації заплановано проведення еко-толоки на річці Дунай за участю заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Михайла Хорєва.

Метою акції є привернення уваги громадськості до проблем засмічення водних об’єктів, поводження з побутовими відходами, популяризації дбайливого ставлення до навколишнього середовища та підвищення екологічної свідомості громадян.

Запрошуємо всіх небайдужих прийняти участь в акції!

Звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання карантинних вимог, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2».

Вилківської міської ради