ГРОМАДА, ДРУЖНЯ ДО ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ!

Дата: 05.11.2020 13:22

В рамках Програми розвитку бібліотек Вилківської міської ради, 02.11.2020 р. на базі Десантненської сільської бібліотеки та Мирнівської сільської бібліотеки відбулося відкриття зон дитячого розвитку та активності «Бібліоняня».

Нова бібліотечна послуга передбачена  для дітей віком від 3 до 6 років тривалістю до 1 (однієї) години, один раз на день згідно з розпорядком роботи бібліотеки. Одночасно можна залишити до трьох дітей.

Щоб залишити дитину на «Бібліоняню», можна домовитися завчасно,  або просто привести дитину до бібліотеки в будь- який робочий день.

Шановні батьки! Якщо вам потрібно відвідати  банківські установи, лікарню, зробити покупки в магазині, або вирішити інші власні  нагальні справи, «Бібліоняня» чекає ваших дітей.

Бібліотечні фахівці сіл Десантне та Мирне допоможуть вашим дітям стати розумними, творчими та добрими.

Виконавчий комітет Вилківської міської ради висловлює подяку підприємцям та мешканцям нашої громади, дружнім та небайдужім  до дітей та молоді, за участю яких відбулося свято:

Кривошея Валентину Віталійовичу,

Дубинцю Олегу Дмитровичу,

Вершиніну Ігорю Володимировичу,

Остапенко Людмилі Петрівні.

А також, організаторам  свята: Аністратенко Михайлу Івановичу, Приходько Людмилі Миколаївні, Ізотовій Наталії Іванівні, Гуровій Світлані Іванівні, Носовій Катерині Борисівні, Возіян Ларисі Василівні.

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                      Юлія Галкіна