Інформація від Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА

Дата: 10.12.2020 08:51

Доброго дня, шановні жителі Громади!

Продовжую інформувати вас про хід справ в нашій Громаді.

1. Сьогодні 10.12.2020 р.  була проведена зустріч з депутатом обласної ради Унгурян Веніаміном Якимович.  На зустрічі були розглянуті наболілі питання про ремонт дороги Десантне-Мирне, водопроводу в с.  Десантне і м Вилкове, так само про будівництво набережної на грантові гроші в м Вилкове.  Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

2. Спільно з депутатом Вилківського ОТГ Скобкиним Володимиром в с.  Мирному представили жителям села старосту Домашову Є.Г. Побажали їй хорошої і успішної роботи на благо рідного села і всієї нашої Громади.

3.Виражаю подяку всім учням-стипендіатам, керівникам і педагогічним колективам шкіл нашого ОТГ за успішну і плідну роботу у вихованні наших дітей.  Щиро захоплююся вашою благородною працею і бажаю натхнення на подальші перемоги.

З повагою, Матвій Іванов ..