Новорічні подарунки від міської влади

Дата: 24.12.2020 13:11

Фото без описуНоворічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона  для дітей, які вірять в дива та чекають  на їх здійснення.

З нагоди новорічних свят за ініціативи Вилківського міського голови Матвія Іванова та підтримки депутатського корпусу  Вилківської міської ради було придбано  370 новорічних солодких подарунків на суму 33300 грн., які  будуть подаровані  на Новорічні свята  дітям-сиротам,дітям-позбавленим батьківського піклування, дітям, які перебувають на обліку, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах, дітям з інвалідністю,  дітям з багатодітних родин, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітям з родин, які потребують соціальної підтримки.

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                   Юлія Галкіна