Міжнародний день людей з особливими потребами

Дата: 24.12.2020 13:12

Фото без опису    Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед особами з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Відповідно до розпорядження міського голови  від 04.12.2020 р. № 444/02-03, з метою соціального захисту та підтримки осіб з обмеженими можливостями, з нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами, прийняте рішення про надання з місцевого бюджету Вилківської міської ради одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю 1 групи та дітям з інвалідністю, які мешкають на території Вилківської міської ради.

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                   Юлія Галкіна