Привітання Вилківського міського голови Іванова Матвія Костянтиновича з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 29.12.2020 13:54

Шановні жителі Вилківської громади та гості!

Від щирого серця вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!!!!!!

Цей рік, який відходе у минуле, був напруженим, важким та неоднозначним як для нашої  громади так і для кожного з нас.

Про те я переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справимося з усіма випробуваннями, що випали нам у 2020 році, але й неодмінно примножимо здобутки нашої громади.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай 2021 рік принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів, а Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення. А сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця.

Нехай у Ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

Будьте здорові та щасливі!

З повагою ,

Голова Вилківської ОТГ                                                      Матвій ІВАНОВ