Грошова компенсація на придбання житла особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 11.01.2021 22:52

У 2020 році  відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 зі змінами (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 № 515) «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та  інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», рішенням  щодо розподілу коштів субвенції  регіональною комісією на Вилківську міську раду передбачено 1154595,00 грн. для призначення грошової компенсації на придбання житла  трьом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку в позачерговому списку при виконкомі Вилківської міської ради.

Спеціалістами відділу праці та соціального захисту населення проведена робота з пошуку вищезазначених осіб, ознайомлення їх з Порядком та умовами отримання грошової компенсації на придбання житла, надана допомога у формуванні пакету документів для отримання грошової компенсації, надані дозволи на відкриття спеціальних рахунків в банку.

В грудні 2020 року на спеціальні рахунки  осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування були перераховані кошти у сумі, визначеній у рішенні місцевої комісії.

Наразі спеціалісти відділу праці та соціального захисту населення розпочинають заходи щодо наданні допомоги  у пошуку житла на території населених пунктів будь-якій територіальній одиниці України, в яких дитина бажає придбати житло та готувати відповідні пропозиції.

Начальник відділу праці

та соціального захисту населення                                                       Юлія Галкіна