Увага!!! Погіршення погодних умов!

Дата: 01.02.2021 10:24

Увага! Очікується погіршення погодних умов!

Вночі та вдень 1 лютого по Одеській області та  в Одесі очікується вітер південний 15-20 м/с, вночі та вранці ожеледиця на півночі області значний сніг.

Рятувальники звертаються  до  населення з проханням утриматись від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням.

До уваги водіїв вантажівок! При виборі маршруту руху пріоритет бажано надавати найбільш проїзним трасам обласного значення. Заздалегідь скоригуйте маршрути свого руху та будьте готові перечекати негоду на спеціально відведених для цього майданчиках. Шановні водії, будьте уважними та обережними на дорогах, особливо під час несприятливих погодних умов!

В період сильних снігопадів звертаємося до громадян з проханням прибрати власний транспорт з вулиць, не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під'їзди до будинків, пожежних гідрантів та водоймищ.