УВАГА !!! Попередження про погіршення погодних умов від 09.02.2021 року

Дата: 09.02.2021 14:32

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

УКРАЇНСЬКИЙ  ГIДРОМЕТЕОРОЛОГIЧНИЙ  ЦЕНТР

(УкрГМЦ)

вул. Золотоворітська, 6В, м. Київ, 01601,  тел. (044) 239-93-87,  факс. (044) 279-10-80

E-mail: office@meteo.gov.ua, офіційний сайт: meteo.gov.ua    Код ЄДРПОУ  25836018

Попередження про небезпечні  метеорологічні явища          в Україні  № 7 / 1 / 1

У зв?язку з виходом південного циклону в Україні очікується ускладнення погодних умов.

11 лютого у західних, північних, Вінницькій, Черкаській, Полтавській областях значний сніг, мокрий сніг налипання мокрого снігу, місцями ожеледь,у західній частині пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини (І рівень небезпечності – жовтий), у Карпатському регіоні сильний дощ та мокрий сніг (ІІ рівень небезпечності – помаранчевий).

12 лютого у північних, центральних, Одеській, Миколаївській областях  значний сніг, хуртовини, снігові замети, в Одеській, Миколаївській областях утворення снігового покриву; у центральних, східних та південно-східних областях місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; в Україні пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності – жовтий).

На дорогах країни, крім південного сходу, ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий).

Приріст снігу в західних, північних областях 10-20 см, у південних, центральних областях 10-15 см, у східних областях 5-7 см.

12 лютого у західних, Житомирській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській областях, 13-14 лютого в Україні значне зниження температури: вночі до 9-16° морозу, у Чернігівській та Сумській областях до 20° морозу,  вдень до 7-13° морозу.

15-18 лютого без істотних опадів, подальше зниження температури на 4-8°.

Такі погодні умови призведуть до перебоїв енергопостачання окремих населених пунктів; порушення, а на окремих ділянках доріг – припинення, руху автотранспорту.

Фото без описуДиректор центру                                              Микола КУЛЬБІДА

09 лютого 2021р.