Подяка за участь у суботнику

Дата: 27.03.2021 18:49

27.03.2021 року у Вилківській громаді пройшов суботник по прибиранню узбіччя доріг населених пунктів Вилківської ОТГ.

Виконавчий комітет Вилківської міської ради висловлює подяку жителям м. Вилкове, с. Приморське, Десантне, с. Мирне та с. Новомиколаївка, а саме : працівникам виконавчого комітету, підприємцям та організаціям, небайдужій молоді, депутатам, які підтримали ініціативу виконавчого комітету і прийняли активну участь в цьому громадському заході!

Хотілось подякувати особисто кожного, але список учасників виявився дуже великий.

Завдяки згуртованій праці розчищено більш 20 км узбіччя від м. Вилкове до межі с. Новомиколаївка

Окрема подяка Анатолію ШЕВЧЕНКО, який разом з двома мешканцями міста допомогли завантажити та вивезти 6 вантажних машин сміття.

Велике прохання до жителів громади підтримувати чистоту та прибирати за собою сміття під час відпочинку, тому що ми подаємо приклад нашим дітям і наступним поколінням…А це наше майбутнє!

Заздалегідь подяка за розуміння та підтримку чистоти нашої громади!!!

З повагою,

Міський голова                                                    Матвій ІВАНОВ