КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 08.04.2021 14:39

Протягом першого кварталу  2021 року послуги з питань сприяння у працевлаштуванні в Кілійській районній філії Одеського обласного центру  отримували  1414  осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 387 осіб, з них  187 -  до набуття статусу безробітного , тобто  одразу після  звернення.

Середня тривалість пошуку роботи особами, які мають статус безробітного, складає 102 календарні дні.

Усі шукачі роботи охоплені активними програмами сприяння працевлаштуванню. Професійне навчання за направленням служби зайнятості, у тому числі шляхом підвищення кваліфікації, проходили 121 особа, у роботах тимчасового характеру взяли участь 118 безробітних. Трохи більше 1300  осіб отримали індивідуальні або групові інформаційні та консультаційні послуги.

У січні-березні 2021 року  про потребу у кадрах заявили 96 роботодавців, які подали 479 вакансій. Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію складає 6157 грн, середня тривалість укомплектування вакансій – 7 календарних днів.

Сьогодні Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості  пропонує шукачам роботи  113 вакансій на підприємствах Кілії та району.