СТВОРЕННЯ АСОЦІАЦІЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ У ВИЛКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Дата: 07.05.2021 12:42

6 травня 2021 року при виконавчому комітеті Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області за ініціативою міського голови Іванова Матвія Костянтиновича були створені Асоціації сільськогосподарських виробників та підприємців.

Сформовані асоціації на території громади - один з пріоритетних напрямків розвитку дрібних товаровиробників. Завдяки об’єднанням у виробників та підприємців з’явиться можливість вирішувати проблеми, які є на регіональному рівні, покращувати добробут своєї громади за рахунок того, що спільно працюватимуть, реалізовуватимуть свою продукцію та підвищуватимуть її якість. Міський голова наголосив про підтримку ассоціацій від Вилківської міської ради.