Вшанування пам’яті героїв Другої світової війни в Вилківській громаді

Дата: 09.05.2021 18:05

Святкові заходи, присвячені 76-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пройшли 9 травня у Вилківській громаді.

В місті Вилкове та в Приморському, Десантненському, Мирнівському округах для ветеранів війни та праці, дітей війни, представників ветеранських організацій, жителів громади творчі колективи підготували святкові програми, в які входили вокальні та хореографічні номери на воєнну тематику.

У Вилкове зі святом 9 Травня присутніх привітав міський голова Матвій Іванов, побажавши мирного неба над головою та ніколи на забувати про подвиг наших дідів, прадідів, які зробили все для того, щоб ми жили в мирі та злагоді…

У традиційному покладанні квітів взяли участь адміністрація Вилківської міської ради, заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації Сергій Проданов та багато жителів, які вшанували пам'ять тих, хто віддав життя, борючись за незалежність і свободу майбутніх поколінь.

Загиблих учасників тих подій у всіх населених пунктах Вилківської міської ради традиційно вшанували хвилиною мовчання.

Після концертної програми присутні колоною пройшли по місту Вилкове для урочистого спуску у води Дунаю «Вінка пам'яті» .

Більш фото за посиланням  https://vylkivska-gromada.gov.ua/album/6950/