Ремонт дерев'яних тротуарів

Дата: 17.05.2021 14:19

Однією із окрас і родзинок  міста Вилкове є кладки що простягаються вздовж Білгородського Каналу та чисельних єриків по значній території міста. Для мешканців міста це звичайний  маршрут до домівки,а для відвідувачів   диковинка та колоритність містечка.

ВИКОНКОМОМ ВИЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ була розроблена Програма благоустрою міста Вилкове на період 2021 – 2023 років згідно якої розпочаті ремонтні роботи щодо встановлення нових дерев’яних тротуарів по вулицям нашого міста. Зручність пересування вулицями міста важливий аспект діяльності міської ради. Розглянувши та проаналізувавши  всі звернення громадян адміністрація міської ради  інформує :

1.станом на 17.05.2021 року проводиться встановлення нових дерев’яних  тротуарів,переходів та мостів  по вулицям : провулок  Солов’їний та  вулиця Максима  Горького .

2. проводяться організаційні  та підготовчі роботи по встановленню нових дерев’яних  тротуарів,переходів та мостів по іншим вулицям, що потребують заміни існуючих на даний час,згідно графіку виконання робіт.

3. Адміністрація Вилківської міської ради висловлює подяку небайдужим мешканцям провулку Солов’їний за безбосередню участь у заміні дерев’яних тротуарів.

1.станом на 17.05.2021 року проводиться встановлення нових дерев’яних  тротуарів, переходів та мостів  по вулицям : провулок  Солов’їний та  вулиця Максима  Горького .

2. проводяться організаційні  та підготовчі роботи по встановленню нових дерев’яних  тротуарів, переходів та мостів по іншим вулицям, що потребують заміни існуючих на даний час, згідно графіку виконання робіт.