Одеська область, Ізмаїльський район

Перший фестиваль «Перлинки Подунав’я» дитячої та юнацької творчості Вилківської міської ради

Дата: 31.05.2021 17:07
Кількість переглядів: 375

30 травня в Вилківському БК відбувся перший фестиваль «Перлинки Подунавя» дитячої та юнацької творчості  нашої громади.  Фестиваль був запланований як частина  заходів, присвячених 275 –й річниці м. Вилкове . Ці заходи розпочалися храмовими святами до дня  Миколи – Чудотворця 22 травня і завершаться 23-29 серпня  святкуванням Дня Незалежності, 60-річчя Вилківського міського Будинку культури та ювілейним концертом до Дня міста.

В конкурсній програмі фестивалю брали участь близько 150 дітей та підлітків з міста Вилкове ,сіл Приморського, Десантного, Мирного. Виступи дітей відбувалися за номінаціями: «вокал- солісти», «вокал-колективи», «хореографія-колективи», «художнє слово». Учасників оцінювало компетентне журі в складі  Арансон Л.І, Полянцевої Р.М., Полякової Л.В., Силакової Т.Л., Марінової Н.Г. В програмі приймали участь колективи та солісти чотирьох Будинків культури, Вилківських спортивної та музичної шкіл. Відчувалася дуже велика жага дітей до виступів, тому всі номери були яскравими та неповторними. Всі колективи і солісти, які брали участь в конкурсній програмі, отримали Дипломи 1,2,3 ступенів. Від імені всіх учасників та їх керівників висловлюємо щиру подяку голові Вилківської міської ради Іванову М.К., секретарю міської ради Арансон Л.І., секретарю виконавчого комітету Вилківської ради Полянцевої Р.М., заступнику начальника Одеської регіональної служби філії «Дельта – Лоцман» ДП «АМПУ» Прокопенко В.Ф., Євтюховій В.І. (староста с. Приморське), Домашовій Т.Г. (староста с. Мирне), Передерій О.Є. (староста с. Десантне), підприємцям Кірсановій В., Самотєєвій К. за допомогу в організації та проведенні заходу. Сподіваємось, що фестиваль стане традиційним і збере ще більше талановитих дітей та молоді, і не тільки нашої громади.

Начальник відділу культури та туризму                  Людмила КОНДАУРОВА