Вітаємо вихованців Вилківської ДЮСШ із перемогами на Відкритому чемпіонаті Одеської області з веслування на байдарках і каное

Дата: 31.05.2021 17:00

30 травня 2021 року спортсмени Вилківської ДЮСШ прийняли участь у Відкритому чемпіонаті Одеської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат 2005-2006, 2007-2008, 2009 рр.н. з нагоди святкування Дня Хіміка, де в 9 (дев’яти) заїздах на байдарках отримали 7 перших місць, 2 других і 3 третіх!

За результатами змагань спортсмени отримали право представляти Одеську область у Відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 рр.н.

Виконавчий комітет Вилківської міської ради вітає спортсменів:

МОЛЧАНОВА В’ячеслава

ТОМАК Наталю

БУШИНКІНУ Злату

ДАРЧУК Марію

ОВСЯННИКОВА Дениса

ЯКУШОНОК Дмитра

та увесь тренерський склад команди ДЮСШ з перемогами і надзвичайними здобутками! Бажаємо міцного здоров’я, витривалості, успішного підкорення наступних спортивних сходинок, подальших спортивних завоювань і нагород!