Проєкт Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді"

Дата: 11.06.2021 15:52

На території нашої громади продовжується реалізація Проєкту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді", що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій, який є виконавцем Проєкту відповідно до Угоди про грант.

В рамках реалізації Проєкту  запланована поставка 58 скутерів до територіальних громад Одеської та Тернопільської області, що беруть участь у  Проєкті.

Представниками Проєкту Світового Банку «Надання соціальних послуг в громаді» 9 червня 2021 року були передані 4 електроскутери нашій громаді для використання  в роботі працівниками служби у справах дітей Вилківської міської ради та працівниками  КЗ «Центр надання соціальних послуг».

Пересування за допомогою скутерів під час роботи дозволить фахівцям використовувати свій робочий час більш ефективно, що значно полегшить виконання їх професійних обов’язків, покращить якість та оперативність надання соціальних послуг мешканцям громади.

Начальник Служби у справах дітей

Вилківської міської ради                                                               Юлія ГАЛКІНА