22 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2021 18:07

22 червня відзначають День пам'яті і скорботи . Ця скорботна дата покликана нагадати про початок війни, яка забрала мільйони життів. Сумують в цей день ветерани, їхні родичі - діти, внуки і правнуки, які не забувають подвиг, здійснений їх предками.

Ветеранів стає все менше, але пам'ять про їх подвиг на завжди залишиться в серцях людей.

З нагоди відзначення цієї скорботної дати у місті Вилкове відбулось покладання квітів до пам’ятника загиблим Морякам-Десантникам у Другій світовій війні.

Серед присутніх були представники місцевої влади, громадських організацій та установ і відділів.

Перед присутніми виступив Вилківський міський голова  Матвій ІВАНОВ, який зазначив, що 22 червня 1941 року назавжди лишиться в українській історії як одна з найбільш трагічних дат. Мільйони загиблих, десятки мільйонів скалічених життів – саме такою є ціна, яку заплатили українці за участь у Другій світовій війні.

Слова шани висловили представники Союза Ветеранів.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання подвиг загиблих воїнів-земляків і поклали квіти до меморіалу.