В селі Приморське Вилківської громади пройшов фестиваль "БессарабіяЄкоФест"

Дата: 29.06.2021 18:28

26-27 червня на території Вилківської громади в селі Приморське пройшов фестиваль «БессарабіяЄкоФест».

Всі присутні гості, туристи, місцеві жителі мали змогу насолодитись яскравими виступами творчих колективів Одещини, ознайомитись з «міксом» колоритів краю , виставками дитячої творчості, яскравою ярмаркою!

Всі бажаючі змогли поласувати стравами місцевої кухні, а це різні види м’яса, риби, домашньої випічки, втамувати спрагу смачними сортами вина.

Весела та привітна атмосфера дозволила зробити свято легким як для дорослих , так і для дітей, незважаючи на мінливість погоди.

Голова Вилківської громади Матвій ІВАНОВ подякував за організацію та проведення фестивалю Андрію ІЗОВІТА голові РТА «Буджак» , Аллі ЄВТЮХОВІЙ начальнику відділу освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради, Михайлу ДЕМИДОВУ депутату Вилківської міської ради і всім хто долучився до створення цього свята!