Інформація про профільне вивчення предметів у 10-х класах у 2021/2022 навчальному році

Дата: 25.06.2021 10:46

Відділ освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області інформує про наступне:

Профіль навчання – це спосіб організації диференційованого навчання, який передбачає розширене, поглиблене і професійно зорієнтоване вивчення циклу споріднених предметів.

У 2021/2022 навчальному році профільне навчання в 10-х класах закладах загальної середньої освіти Вилківської міської ради буде здійснюватися за наступними напрямами:

• Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1: суспільно-гуманітарний та технологічний (правознавство та інформатика);
  • Вилківський НВК «ЗЗСО I-III ст.-ліцей»: філологічний (українська мова);
  • Десантненський ЗЗСО I-III ст.: філологічний (українська мова та література);
  • Мирнівський ЗЗСО I-III ст.: філологічний (українська література);
  • Приморський ЗЗСО: суспільно-гуманітарний (правознавство).